!--Start of Tawk.to Script-->
Uygun fiyatlı kusursuz aile evi
Yazar : ümit atdağ

Rusya'nın şehir merkezinden uzak bir banliyösüne bir ev ziyaretine gidiyoruz. Çok para harcamak yerine oldukça uygun fiyata sahip olan bu ev detayları ve çarpıcı renkleri ile büyüleyici bir güzelliğe sahip.2000000 rubleye mal olan bu evin fiyatı şehir merkezinde bir odalı orta sınıf evlerin fiyatları ile eşdeğer. Bıuro Project Mtm mimarlık ofisi tarafından tasarlanan ve dönüşümü gerçekleştirilen bu ev aynı zamanda çok çocuklu aileler için de oldukça ideal. Odalarının çekici güzelliği, renklerin keskin geçişleri ile bir şaheser olan bu evim her detayı muazzam bir güzelliğe sahip. Bu çarpıcı evi homify farkı ile inceleyelim.

Cephe tasarımları
Cephe tasarımları

Maliyeti düşük tutulmasına karşın dekoratif cephe panelleri ile dış cephe göz alıcı bir güzelliğe sahip olmuş. Görsel açıdan kusurszu olan tasarım aynı zamanda renkleri ile de insanı etkiliyor. Standart ölçülere sahip kapı ve pencereler  kullanılan malzemeler ile  görsel açıdan oldukça estetik bir görünüme sahip olmuş. Şirin ve sevimli dış cepheleri ile sizi kendisine çekecek kadar çekici bir ev olmuş.

Arka bahçe
Arka bahçe

Evin yol tarafı dışında bir de arka cephesi var. Arka cepheyi incelediğinizde bahçe ile iç içe bir verandasının ve veranda içinde açık bir şöminesinin olduğunu göreceksiniz. Açık şömine etrafına yerleştirilen sandalyeler ile  bahçe keyfini gece karanlığında yaşayabiliyorsunuz. Evin dış cephe esdtetiği de arka bahçeyi oldukça muazzam bir bahçe haline getirmiş.

Ev planı
Ev planı

Evin planını incelediğinizde tüm yaşam alanları için ideal ölçülerin baz alındığını ve yeterli ölçülere sahip odalar ile yaşam standartlarının göz ardı edilmediğini görebilirsiniz. Tek katlı müstakil ev, tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanarak dizayn edilmiş. Tasarım yapılırken yaşam alanının mutfağa yakın olmasına ayrı bir özen gösterilmiş.

Yatak odası
Yatak odası

Yüksek bir tavana sahip olan yatak odası az maliyet ile yüksek bir ihtişama sahip olacak şekilde dekore edilmiş. Lüks görünüm ile  insanı etkileyen bu yatak odası maliyetine göre oldukça yüksek bir performansa sahip. Kullanılan malzemeler de standart malzemelerden iyi olduğu için çok avantajlı bir dekorasyon yapılarak çok etkileyici bir yatak odası  ortaya çıkarılmış.

Banyo fonksiyonelliği
Banyo fonksiyonelliği

Banyoyu incelediğinizde oldukça fonksiyonel bir banyo tasarımının yapıldığını ve görsel olarak üst düzey bir estetiğe sahip olduğunu göreceksiniz. Koyu renkler ile açık tonlar keskin bir şekilde ayrılmış,  beyaz banyo mobilyaları ile mükemmel bir banyo dekorasyonu yapılarak etkileyici ve şık bir banyo ortaya çıkarılmış. Geniş bir ayna tercih edilerek banyonun zarafetinin her santimde hissedilmesi sağlanmış.

Kaynak : homify


Dekorpa Teklif Al