!--Start of Tawk.to Script-->
Türkiye den herkese ilham verecek 10 modern giyinme odası
Yazar : ümit atdağ

Giyinme odaları  günümüzde bir ihtiyaç haline geldiği için artık her evde yer alıyor. Özellikle hanımların çok istediği giyinme odaları farklı konseptlerde dekore edildiği için  tarzınıza göre bir giyinme odası dekorasyonu yapmak için homify giyinme odası modelleri sayfasında yer alan  Türkiye'den  ilham alabileceğiniz 10 modern giyinme odası dekorasyonunu sizler için bir araya getirdik. Giyinme odasında olması gereken tüm özellikler, giyinme odası püf noktaları ve şık bir giyinme odasını modern bir şekilde dekore etmek için yapılması gerekenleri bu modellerde görecek ve evinizde kolay bir şekilde uygulayabileceksiniz. İstediğiniz giyinme odası modelini aynen kopyalayarak evinizde mükemmel bir giyinme odasına sahip olabilirsiniz.

Geleneksel ve modern
Geleneksel ve modern

Giyinme odası dekorasyonu yaparken geçmişten gelen geleneksel tasarımı modern tasarım ile birleştirerek resimdeki gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir giyinme odası dekorasyonu yapabilirsiniz. Ayrıca takılarınız ve diğer aksesuarlarınız için orta masa konsepti giyinme odasının fonksiyonel omasını sağlamış.

Modern raflar
Modern raflar

Giyinme odasının boyutları göz önüne alındığında modern raf sistemlerinin kullanılması size avantaj sağlayacaktır. Duvarınızı kullanarak modern bir giyinme odası dekorasyonu yapabilir, konsol şeklinde muhafaza alanları ile şık bir tasarım yapabilirsiniz.

Renkli tasarımlar
Renkli tasarımlar

Giyinme odasını standart özelliklerin dışında renkli bir şekilde tasarlayabilir, renkli bir giyinme odası ile  hayatınızı renklendirebilirsiniz. Duvar raflarının modern tasarımları  kendinizi şımartmanız için yeterli olacak ve evinizde renkli bir dünya oluşturmanızı sağlayacaktır.

Aynalar
Aynalar

Giyinme odalarının vazgeçilmez aksesuarı olan aynaları dolapların kapakları üzerine yerleştirerek fonksiyonel olduğu kadar etkileyici bir giyinme odası yapmanızı sağlayacaktır. Dolap kapakları ile kusursuz bir  giyinme odası dekorasyonu yapabilir, elbiselerinizi düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Askılıklar ve raflar
Askılıklar ve raflar

Giyinme odası içinde kullanacağınız askılıklar ve raflar uyumlu bir yerleşim planı le dekore edildiğinde resimdeki gibi tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen  fonksiyonel bir giyinme odası ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır.  Elbiselerin kullanım sıklığına göre  yerleşim planı yapmanız faydanıza olacaktır.

Modern ve şık dolaplar
Modern ve şık dolaplar

Giyinme odası dekorasyonlarında modern ve şık tasarımlar yapmak modern dolaplar kullanmak giyinme odasının zarafetini artıracağı gibi resimde yer alan şeffaf dolaplar  giyinme odanızın kusursuz olmasını ve etkileyici olmasını sağlayacaktır.

Çekmeceler
Çekmeceler

Giyinme odalarının vazgeçilmezi olan çekmeceler  kullanım sıklığına göre  tercih edilmeli ve seçilen çekmecelerin genişliği elbiselerin kullanım sıklığına göre tasarlanmalıdır. Sık sık kullandığınız elbiseler için  geniş ve dekoratif bir masa ve çekmece tasarımı giyinme odanızın ihtiyacınızı karşılamasını sağlayacaktır.

Tarzınızı yansıtın
Tarzınızı yansıtın

Giyinme odası içinde yapacağınız tasarımın içine tarzınızı yansıtmalı,  resimde yer alan çekemece ve raf sistemlerine sahip dolaplar tercih ederek giyinme odasının hem ihtiyaçlarınızı karşılamasını sağlamalı hem de giyinme odasının zarafetinin en üst düzeyde olmasını sağlamalısınız.

Beyazın zarafeti
Beyazın zarafeti

Zarif ve şık bir giyinme odası dekorasyonu için beyaz rengi tercih edebilir, bembeyaz bir dekorasyon ile giyinme odasının evin en güzel ve en özel alanı olmasını sağlayabilirsiniz.  Aydınlatmayı da iç cephe renkleri ile aynı renkte yaptığınızda oldukça zarif bir dekorasyona imza atmış olursunuz.

Avangart dekorasyon
Avangart dekorasyon

Giyinme odasının zarafetinin yanında size özel bir tasarıma sahip olmasını istiyorsanız resimdeki gibi avangart bir dekorasyon yapabilir ve mükemmel bir giyinme odasına sahip olabilirsiniz. 

Kaynak : homify


Dekorpa Teklif Al