!--Start of Tawk.to Script-->
Sizi yaz günlerine götürecek 10 masal evi
Yazar : umit atdağ

Ev satın almak veya yeni bir eve taşınmak hayatınızda yeni bir sayfa açmak anlamına gelir. Yeni bir sayfa açmaya karar verdiyseniz size her zaman yaz ve bahar aylarını yaşama hissi verecek olan doğal özellikleri ile insanı mutlu eden ev tasarımları tercih etmelisiniz. Doğanın içinde veya bahçe tasarımı ve yeşilin mimari ile bütünleşmiş doğal halini en iyi şekilde yansıtan evler tercih etmeli hayatınıza daha mutlu ve daha doğal devam etmelisiniz.  Bu gün homify aile evleri sayfasında yer alan ve doğal özellikleri ile sizleri yaz günlerine götürecek masal gibi ev modellerini inceliyoruz. Bir evin nasıl yaz evi haline getirildiğine ve doğal bir evin bir bahçe ile nasıl bütünleştirildiğini daha yakından görmek için bu evi detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Bahçeleri, verandaları, terasları ve ahşap yoğunlukları ile insanı özgür hissettiren, doğanın bir parçası haline gelmiş olan bu evleri proje olarak aynen kopyalayabilir, tarzınıza uygun olan  özelliklerini alabilirsiniz. Her detayı ile büyüleyici olan bu evleri  homify farkı ile birlikte inceleyelim

Doğallığının öznesi
Doğallığının öznesi

İnsan her zaman yaz aylarına ayrı bir özlem duyar. Bu evimiz yemyeşil b ir doğanın içinde, doğal taş duvarlardan oluşan bahçe duvarları ve oldukça özel dekore edilmiş verandası ile size bir yaz evi olarak hizmet edecektir. Her anlamı ile doğaya özel olan bu ev tam bir yazlık ev olma özelliğine sahip.

Modern yazlık evler
Modern yazlık evler

Gelişen teknolojinin de katkıları ile modern evler artık yazlık ev olarak tercih edilebiliyor. Yeşil çim alanları, arka bahçeleri, modern terasları ile bir ailenin yaz boyunca eğlenceli bir hayat sürmesini sağlayan bu ev oldukça modern bir tasarıma sahip.

Özel bahçeler
Özel bahçeler

Sizi yaz günlerine götürecek olan ev modelleri içinde en önde havuzları olan evler geliyor. Havuz yaz aylarının sembolü haline gelmiş olan bir özellik olduğu için her havuzlu ev modeli size yazı hatırlatacaktır.

Tam anlamı ile yaz evi
Tam anlamı ile yaz evi

Bir yaz evinde olması gereken özelliklerden aklınıza gelen ne varsa bu evde mevcut. Kış aylarında bile havuzu, bahçesi, verandası,  geniş pencereleri ile kendinizi sıcak yaz günlerinden hissedebileceğiniz bir ev modeli olarak yazlıkçıları bekliyor.

İşlevsel özellikler
İşlevsel özellikler

Sizi yaz günlerine götürecek özellikler arasında bahçe keyfi yapmanızı sağlayan bahçe tasarımı, açık verandası ve terası olan bu ev aynı zamanda ahşap kaplamaları ile de doğal bir hayat süreceğinizin işaretini veriyor.

Ahşap evler
Ahşap evler

Yazlıkçıların doğal hayat  ile özdeşleştirdikleri en ideal ev modeli olan ahşap evler yaz kış her zaman size özgür bir yaşam alanı, doğal bir barınak olacaktır. Bu ev modeli ile kendinizi hem özgür hissedecek hem de yaz günlerine özlem duymadan yaşayacaksınız.

Yazlık bahçeler
Yazlık bahçeler

Bir evin bahçe tasarımı yaz bahçelerine özgü bir peyzaja sahipse  bu evde ömür boyu huzurlu bir şekilde yaşayabilir ve yaz aylarını özlemezsiniz. Bu evimizde özel bahçe tasarımı yazlık bahçe mobilyaları ve modern camlı duvarları ile size kış aylarında yaz keyfi imkanı sağlıyor.

Müstakil ev modelleri
Müstakil ev modelleri

Müstakil ev modelleri geniş araziler üzerine inşa edildikleri için  dilediğiniz gibi dekore edip bahçe peyzajı yapabileceğiniz evlerdir. Bu ev modeli de geniş yeşil bahçesi  ile size yaz aylarını mutlu ve huzırlı geçirme imkanı sağlıyor.

Dört mevsim huzurlu
Dört mevsim huzurlu

Bir ev düşününki dört mevsim size huzur veren bir bahçeye sahip olsun. Bu evimizde dört mevsim size huzur veren, sizi mutlu eden ve özel oturum alanı ile dostlarınızla eğlenceli anlar yaşamanızı sağlayan bir  bir bahçeye sahip.  Her mevsim bahçe keyfi için bu ev oldukça ideal.

Doğa evleri
Doğa evleri

Doğa evleri her zaman yaz aylarının esintisini evinizde hissetmenizi sağlar. Doğal hayata göre şekillenen bu evler her mevsim size  yaz aylarını yaşatacak, her mevsim doğanın ve doğallığının tadını çıkartmanızı sağlayarak  özgürce yaşamanıza imkan verecektir.

Kaynak : homify


Dekorpa Teklif Al