!--Start of Tawk.to Script-->
Manav Dekorasyon
Manav Dekorasyon
Yapmış olduğumuz manav dekorasyon modellemelerimizle, hem işletmelere değer katıyor, hemde müşteri yoğunluğuna katkı sunuyoruz.

 Manav Dekorasyonu

 

Bir çok kişi aslında bir manavı o eski günlerdeki gibi düşünce de aslında manavlarda gösteriş yani dekorasyon konusunda bir çağ atladığını düşünmekteyiz. Hatta öyle ki bazı manavlar var ki insanın bakası geliyor. Aslında doğru açımıdır diye düşünebilirsiniz ama bize göre güzel bir manav dekorasyonu o işletmenin işlerini daha iyi hale getireceğini düşünmekteyiz. Çünkü gelen müşteri için de güzel bir sunum olacaktır. Üstelik güzel bir sunum sayesinde hem müşteri kaliteniz artacak hem de kazancınız.

 

Yani sizde ya işte manav kasaları koyar satışı yaparım diye düşünüyorsanız eğer emin olun başta kaybetmiş olacaksınız.

Bir manav dekorasyonu nasıl olmalı?

  • Her şeyden önce bulunduğunuz ortama uygun olmalı. Yani gelen müşteri yadırgamamalı.
  • Ergonomik olmalı gerek müşteri gerekse çalışan kolaylıkla her şeye ulaşmalı, tartma yerleştirme paketleme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilmeli,
  • Göze hitap etmeli yani ilk başta sizin gözünüze güzel gözükmeli,
  • Sattığınız ürünleri ön plana çıkartmalı yani insanlar dekorun yüzünde ürünleri göremezse bu da satışlarınızı etkiler.
  • Sağlam bir yapı ile olmalı mesela ahşap tan yaparsanız sudan dolayı sorun olabilir buna ek olarak demir veya metaller de sudan zarar görebilir, gibi düşünmelisiniz yani size en uygun malzemeyi dükkânınıza göre değerlendirmek gerekmektedir.
  • Ve en önemlisi bütçenize hitap etmeli,

Manav dekorasyonu konusunda size profesyonel bir imkan sunan firmamız sizin için uygun ve pratik alternatifler çözümleri sunmaktadır.

 

Dekorpa manav dekorasyonu hizmetleri ekibi.

 Dekorpa Teklif Al
Whatsapp