!--Start of Tawk.to Script-->
Kasap Dekorasyonu
Kasap Dekorasyonu
İnsanların sektörel hassasiyetleri, işletmelerin direk tezgah hijjenliği ve görselliklerine yansıdı. Modern şarküteri, kasap dekorasyon modellerimizle firmalara değer katmayı hedefliyoruz.

 Kasap dekorasyonu deyip geçmemek lazım, zira eskide o klasik kasap şekilleri vardı ama artık öyle değil. Ve ne kadar güzel bir sunum o kadar çok satış ve kalite dersek yanlış olmaz. Üstelik güzel ve temiz bir dekorasyon ile gelen müşteriyi de memnun edersiniz.

Kasap yada Şarküteri üzerine bir yeriniz var ise başta dikkate almanız gereken konuların başında elbette ki sunum gelmektedir. Zira iyi bir sunum ile size gelen müşteriyi daha iyi karşılar ve onun gözünde bir puan elde edersiniz. Yani tezgahınız ne kadar güzel ve ergonomik kullanımı var ise size o kadar kolaylık sağlayacaktır.

Yaptıracağınız malzeme gerek ahşap gerekse pen olsun fark etmez size her türkü konuda yardımcı olabiliriz. Siz kafanızdaki tasarımı anlatın biz gerekeni yapalım.  Ayrıca metal ile birlikte kullanılan malzemeyi gerek görsel açıdan gerekse işlevsellik açısından sizin için en ideal şekilde kullanıyoruz. Çünkü kasap dekorasyonu dikkate alınması gereken bir konudur. Ve profesyonel bir ekibin yapması gerekmektedir.

  

Peki nasıl olmalı bir kasap dekorasyonu?

  • Göze hitap etmeli, burada alışveriş yapmanız gerekiyor. Ürünlerimiz çok güzel ve taze demeli,
  • Müşteri rahatlıkla ürünleri görüp seçebileceği ve aynı zamanda arka taraftaki personel kolay çalışmalı.  
  • Kullanılan malzeme iyi kaliteli olmalı, aksi halde kolay kirlenir veya zarar görebilir, çünkü her dakika bir işlem yaptıracağınız bir durum söz konusu değildir.
  • Dinamik bir yapıya sahip olmalı, yani kullanın kişi rahatlıkla işlem yapabilmeli,
  • Ve kesinlikle sağlam olmalı, zira bir çok kez sert işlemlere tabi olacaktır.
  • Suya dayanıklı olmalı,  çünkü et ve et ürünleri ile uğraşıyorsanız su ile muhatap olursunuz.

 


Dekorpa olarak size en kasap dekorasyonu konusunda yardımcı olmak isteriz. Pratik ve uygun fiyatlı çözümler için mutlaka bize ulaşınız. Dekorpa Teklif Al
Whatsapp